مرجع تخصصی وردپرس - فروشگاه قالب و افزونه

قالب همکاری در فروش وردپرس

menu 0 محصول - تومان0shopping_cart person
watch_later

border_colorقوانین و مقررات

قوانین خرید از فروشگاه امیران وردپرس

ضمن تشکر از شما که فروشگاه امیران وردپرس که یکی از جدیدترین فروشگاه های وردپرس میباشد و روز به روز در حال پیشرفت است را برای خرید انتخاب نموده اید امیدواریم بتوانیم رضایت شما عزیزان را جلب نماییم .

هر فروشگاهی دارای قوانینی میباشد که شما با دانستن آن قوانین میتوانید راحت تر محصول خود را انتخاب و خرید نمایید.

 1. سوالات پیش از خرید خود در باره محصول مورد نیاز خود را میتوانید از قسمت نظرات همان مطلب بپرسید تا به شما پاسخ دهیم .

 2. در خواست های پشتیانی محصولات خریداری شده صرفا میبایست از طریق تیکت اطلاع دهید تا به شما پاسخ دهیم .

 3. پشتيباني محصولات خريداري شده صرفا توسط فروشندگان انجام خواهد شد و ما هيچگونه مسئوليتي در قبال ارائه پشتيباني براي محصول نداریم .

 4. قبل از خريد حتما به کيفيت محصول، نظر ساير خريداران، ديدگاه هاي ارسالي کاربران، امتياز کاربران، پيش نمايش آنلاين، توضيحات محصول و … دقت نمایید .

 5. امکان بازگشت وجه محصولات خريداري شده به هيچ وجه وجود ندارد. پيش از اجراي هرگونه عمليات مالي تصميم بگيريد.

 6. محصول معيوب و همچنين محصولي که داراي مشکل باشد پس از تاييد کادر فنی امیران وردپرس و عدم رفع مشکل توسط فروشنده، از فروشگاه حذف خواهد شد .

 7. تمامي قوانين کپي رايت بر محصولات منتشر شده در مجمع طراحان وب صادق است و هرگونه کپي برداري از محصولات سايت تحت پيگرد قانوني قرار خواهد گرفت.

 8. اجازه استفاده مشتريان از محصولات فقط بر روي يک وب سايت داده خواهد شد و مشتري حق استفاده بيشتر و يا انتشار محصول خريداري شده ي خود را ندارد .

قوانین فروش محصولات در فروشگاه امیران وردپرس

همیشه وقت خود را برای تولید محصولی با کیفیت و استاندارد تلف کنید و یک عمر از فروش محصول با کیفیت خود کسب در آمد نمایید . در این سیستم همکاری در فروش امیران وردپرس فرصتی خوب برای طراحان قالب و افزونه محیا نموده است که میتوانند محصولات خود را در فروشگاه خود اضافه نمایند و بفروش بگذارند .

ضمن تشکر از شما که مارکت امیران وردپرس را برای فروش محصولات خود انتخاب نموده اید امیدواریم بتوانیم رضایت شما را جلب نماییم .

 1. در امیران وردپرس محصولاتي تاييد خواهند شد که يا شخص سازنده آن محصول باشد و يا اگر محصول غير ايراني میباشد نسخه اورجينال آن را خريداري کرده و شخصاً آن را فارسي سازی نموده باشد.

 2. در صورتي که محصولي فقط در مارکت امیران وردپرس عرضه شود به ازاي هر فروش محصول ۸۰ درضد از مبلغ فروش به فروشنده تعلق مي گيرد و باقيمانده به عنوان سهم مشارکت به ما تعلق خواهد گرفت . و همچنین در صورتي که محصول علاوه بر سايت امیران وردپرس يا سايت شخصي فروشنده، در ساير مارکت ها يا سايت ها نيز عرضه شود ۳۰% از سهم مشارکت فروشنده کسر و سهم فروشنده از هر فروش ۵۰% خواهد بود.

 3. حداقل مبلغ تسویه برای فروشندگان ۳۰۰۰۰ هزار تومان میباشد و از این مبلغ کمتر در خواست تسویه صورت نمیگیرد .

 4. همچنین تسویه حساب با فروشندگان در هر روز که در خواست تسویه دهند صورت خواهد گرفت .

 5. مدت زمان لازم براي تاييد محصولات شما به شرطي که کليه اطلاعات و قوانين مندرج براي درج محصول در امیران وردپرس را رعايت کرده باشيد، در حدود ۱۲ ساعت کاري میباشد .و همچنين در صورت عدم تاييد محصول نيز مديران به صورت تيکت اين مورد را به شما اطلاع خواهند داد.

 6. سعي کنيد در توضيحات محصول کاملا صادق باشيد چون نسبت به نوشته هاي خودتان بايد پاسخگو باشيد و به خريداران پشتيباني دهيد. و همچنین اگر چنانچه قابليتي را در توضيحات درج کرده باشيد و اين قابليت در محصول شما وجود نداشته باشد امیران وردپرس ملزوم است تا خرید را متوفق کند و شما را جریمه خواهد نمود .

 7. همچنین کلیه محصولات ارسال شده میبایست بصورت مداوم بروز رسانی گردند و مورد پشتیبانی گردند زیرا ما در قبال فروش محصولات به مشتریان امانت داریم . لذا در صورتي که محصولي در امیران وردپرس به روز نشود ، مديريت سايت ميتواند محصول با کيفيت تر که توسط طراحان ديگر ارسال شده را جايگزين نمايد.

 8. قرار گرفتن محصولات شما در قسمت محصولات ويژه وبسایت بر اساس تعداد فروش، مقدار امتياز حداقل ۵ خريد موفق و ۵ امتياز ۵ ستاره و ارائه مطلوب پشتيباني به خريداران و بروزرساني سريع و مطلوب محصولات است.

 9. در صورتیکه محصول ارسالی شما از سایت های دیگر برداشته شده باشد و یا نسخه Null شده باشد و یا محصول از راه های غیرمجاز تهیه شده باشد و پس از بررسی های مدیران این مورد مشخص شود، محصول ارسالی شما حذف خواهد شد و در صورتیکه محصول مربوطه فروشی داشته باشد وجه آن از حساب کاربری فروشنده کسر خواهد شد و در غیر این صورت بعنوان تخلف جریمه خواهید شد .

 10. ايجاد پيش نمايش آنلاين براي پوسته ها و افزونه ها هم فروش محصول شما را افزايش خواهد داد و هم حس اعتماد کاربران به شما را افزايش خواهد داد ، اين مورد ( ايجاد پيشنمايش آنلاين فارسي ) براي تمامي پوسته ها و افزونه ها ضروری مي باشد و فروشنده مي بایست پيشنمايش آنلاين را به صورت اختصاصي ايجاد کرده باشد نه آنکه از پيشنمايش انلاين ساير فروشندگان و سايت ها استفاده کند.

 11. همچنین در صورتی که فروشنده محصول به درستی محصولات خود را پشتیانی نکند و در صورت شکایت کردن کاربران در مورد محصول شما وجه فروش از آن محصول به شما داده نخواهد شد و محصول فوق از فروشگاه حذف خواهد شد .

 12. هرگونه لینک دادن به وبسایت های دیگر در بین توضیحات و یا محصول در صورت برخورد فروشنده جریمه خواهد شد

 13. تمامی فایل ها و یا امکانات لازم برای محصول باید در پکیج خریداری شده برای محصول اضافه شده باشد و اگر کاربران را به صفحات اجتماعی و… بکشانید محصول شما جریمه خواهد شد .